Kategórie

Odber noviniek

O nás

Háčiky DOHIKU začali v roku 2006 tvoriť Alojz Donoval a Kamil Kubíček.
 

Prvým a hlavným testovacím rybárom firmy DOHIKU bol ich priateľ  Igor Hríbik, ktorý  háčiky DOHIKU

nielen testoval,  ale dával aj dôležité informácie o ich kvalite.
 

Títo slovenskí muškári, pre ktorých je muškárenie viac ako len samotný lov , je to pre nich životná filozofia, dali  háčikom  DOHIKU nezameniteľnú podobu a spoločnými vedomosťami  a skúsenosťami tak vytvorili jedinečný originál.

Háčiky od svojho počiatku prešli významným vývojom nesúcim v sebe v prvom rade nadšenie, ktoré pomáhalo a pomáha čeliť mnohým  útrapám, ktoré sú sprievodným javom vzniku niečoho nového. Háčiky DOHIKU zastrešuje firma názov ktorej nesie v sebe  mená ich tvorcov v skratke  - DOHIKU, s.r.o,  je to jednoznačne a bezpochyby originál vytvorený touto spoločnosťou.

 

No a neodmysliteľným  členom  spoločnosti DOHIKU s.r.o. , vďaka ktorému sa tento jedinečný originál dostal do povedomia muškárskej verejnosti, a to nielen domácej - slovenskej, ale aj z  celého sveta,   je Milan Styk, ktorý svojím  príchodom   do tejto firmy naštartoval  neuveriteľnú  a úspešnú  cestu zviditeľnenia  háčikov DOHIKU do celého sveta.  Obrovskou  húževnatosťou a hlavne skvelou obchodnou politikou  tohoto výborného muškára  sú háčiky DOHIKU vďaka svojej vysokej kvalite známe a žiadané v celom muškárskom svete.

 
DOHIKU s.r.o.
Rudlovská cesta 47
Banská Bystrica